Jarní turnaj 2014 - Kleopatra

29.03.2014

Jarní turnaj je za námi. Opět se vydařil a v novém prostředí se hrálo velice dobře. Na turnaj, přišlo 12 hráčů. V jedné ze základních skupin byl první Zbyněk M., který do playoff nastupoval se skóre 26:3 bez prohry a druhou vyrovnanou skupinu nakonec vyhrál Honza P. Oba však svoje první zápasy playoff nedokázali vyhrát, když Zbyněk prohrál s Tomášem P. gólem minutu před koncem 0:1 a Honza dokonce až 12. rozstřelem penalt s Markem D. 2:3. Byla to dosud asi nejdelší série penalt.
Do finále se probojoval Pavel F. (před finále v obou zápasech nedostal gól) a Jirka R. Oba v posledních startech dokazují, že patří k nejlepším. Po dvou třetinách se zdálo, že Jirka bude první, kdo vyhraje dva turnaje za sebou, neboť vedl již 3:0. Pavel však dokázal vyrovnat a museli rozhodnout penalty. Ty nakonec vyhrál Pavel a stal se prvním hráčem, který v 16 odehraných turnajích dokázal vyhrát třikrát. Třetí místo obsadil Tomáš P.